Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpír-Akadémia

KI TUDJA, MI VÁR RÁD, HA EGYSZER BELÉPSZ A KAPUJÁN.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Általános
Bemutatkozás
Hiányzásnapló I85myujkguc6u575ve5a
Montana állam titokzatos erdeiben rémisztő dolgok leselkednek ránk. Az élőhalott gonosz vámpírok a strigák, kik vérre szomjaznak, az erdőket járják éjjel, hisz nappal nem mehetnek ki. Az emberek nem is sejtik, hogy ezek a strigák rájuk szomjaznak, és elvehetik az életüket kétféle módon is: megölhetik őket, vagy átváltoztathatják magukfajtává. A strigák azonban sokkal inkább szeretnék a morák vérét ontani, akik szintén vámpírok, de nem gonoszak. A morák nem tudják magukat megvédeni, úgyhogy a dampyrok testőrként szolgálnak nekik, és a strigákat ölik. Ez a bonyolult három vagy négyszög, azonban még mind semmi. Az erdő mélyén, teljesen kizárva a köztudatból, a Szent Vlagyimir Akadémia nyújt otthont néhány mora és dampyr tanulónak. De vajon a vaskapuk, és a védővarázsok elegek e ahhoz hogy távol tartsák a hatalomra, és vérre éhes strigákat? Csatlakozz, és légy részese egy kis izgalomnak...
The Staff
Lissa
Hiányzásnapló Bxmjhrg4jnl0ojsolwb1
Rose
Hiányzásnapló Httzhage9i7i7ufuday1
Damien
Hiányzásnapló D23l17i50zw2y9mnh1wl
Legutóbbi témák
» Holdfényárnyék
Hiányzásnapló EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:56 pm by Vendég

» Hiányzásnapló
Hiányzásnapló EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:48 am by Lissa Dragomir

» Adrian Ivaskov - erőteljesen készülget
Hiányzásnapló EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:05 am by Adrian Ivaskov

» Dream Life in L.A.
Hiányzásnapló EmptyVas. Júl. 15, 2012 11:13 pm by Vendég

» Games Of Moon
Hiányzásnapló EmptyPént. Júl. 13, 2012 5:36 pm by Vendég

» Mortensen Akadémia
Hiányzásnapló EmptySzer. Jún. 20, 2012 3:49 am by Pandora de la Vega

» Angel and Demon
Hiányzásnapló EmptyKedd Jún. 19, 2012 11:07 pm by Vendég

» Prison-Éld az életed
Hiányzásnapló EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:41 pm by Vendég

» Diary of Darkness
Hiányzásnapló EmptyKedd Jún. 12, 2012 7:33 am by Vendég

Top posters
Lissa Dragomir
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Rose Hathaway
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Pandora de la Vega
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Damien Knight
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Lycoris de la Vega
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Alexandra Ivaskov
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Sebastian Santorski
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Luna Flatchere
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Tessa Ozera
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Carlie Young
Hiányzásnapló I_vote_lcapHiányzásnapló I_voting_barHiányzásnapló I_vote_rcap 
Most active topics
Szólánc
Asszociációs játék
Régi őrállás
Segítség, üldöznek! ~ Paparazzi demotiváló módra
Egyszer volt, hol nem volt...
A bűvös 23. oldal. ~ Egy elgondolkodtató idézet?!
Hiányzásnapló
Keresem a...
Rengeteg
Ötletek
Kiemelt társoldalaink
Hiányzásnapló Tlbanner2
free forum

free forum

free forum

free forum
Hiányzásnapló 2nhosqq

 

 Hiányzásnapló

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Lissa Dragomir
Admin/Mora
Admin/Mora
Lissa Dragomir


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Feb. 08, 2012 8:59 am

Itt jelezheted, ha sok időre nem leszel gépközelben. Ha itt előre jelzed hiányzásodat, akkor természetesen nem vonatkozik rád a figyelmeztetős, törlős szabály, hogy ha bizonyos időn belül nem pótolod a reagokat akkor ez meg ez lesz... Tehát itt jelenteni!!
Vissza az elejére Go down
https://vampir-akademia.hungarianforum.com
Pandora de la Vega
Mora
Mora
Pandora de la Vega


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2012. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyKedd Márc. 06, 2012 2:22 am

Sziasztok!

Sajnálatos módon, huzamosabb ideig nem tudok majd rendesen feljárni, ezért a folyamatban lévő játékaim is állni kényszerülnek. Ezért elnézést a játékos társaimtól, igyekszem majd visszatérni, bár ez nem tudom mikorra várható.

Pandora de la Vega
Vissza az elejére Go down
http://vampireschool.hungarianforum.com/
Rose Hathaway
Admin/Dampyr
Admin/Dampyr
Rose Hathaway


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Akadémia

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 10:23 pm

Nem gondoltam hogy erre sor kerül de most kénytelen vagyok ide írni. Gond adódott a számítógépemmel ezért meghatározatlan ideig távol leszek. Remélem minél hamarabb sikerül megoldani Smile
Vissza az elejére Go down
Rose Hathaway
Admin/Dampyr
Admin/Dampyr
Rose Hathaway


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Akadémia

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyVas. Márc. 11, 2012 6:44 am

Lissa kért meg hogy írjak ide mert ő nem tud. Sajnos elment az internettje ezért előfordulhat hogy egy hétig nem lesz itt.

--------------------------

Liss vagyok: Sikerült megoldanom, hogy naponta feljöhessek, de még így sem túl sok időre. Na majd ez is megoldódik, addig is puszillak benneteket. Razz
Vissza az elejére Go down
Lycoris de la Vega
Mora
Mora
Lycoris de la Vega


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Akadémia

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Márc. 24, 2012 9:04 am

Hello drágáim!

Ahogy már mindenkinek feltűnt múlt héten nem igazán voltam aktív, sajna ez így lesz a jövőhéten, bár remélhetőleg már több szabadidőm lesz és gép elé tudok kerülni nem csak 5 percre. De addig is megértést kérek mindenkitől akivel játékom van. Amint időm engedi egyből írok. Csak sajna a csúnya főiskola úgy döntött, hogy naponta minimum 3 zh-t írat velünk...

Üdv:
Lyco
Vissza az elejére Go down
http://blackmoon.forumotion.com/
Damien Knight
Dampyr
Dampyr
Damien Knight


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Mar. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pandora közelében

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyPént. Ápr. 06, 2012 1:40 am

Jövő héten hétfőtől csütörtökig nem fogok reagolni - nem is biztos, hogy leszek egyáltalán - mert Siófokra utaznom barátomékhoz húsvétra. Hétfő de. még itthon vagyok, addig próbálom a reagjaimat pótolni Dorám részére, amivel még lógok. Péntek de. érkezem, utána már aktívan leszek.

Előre is boldog húsvétot és nyuszit mindenkinek! Cool
Vissza az elejére Go down
http://z15.invisionfree.com/never_think
Damien Knight
Dampyr
Dampyr
Damien Knight


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Mar. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pandora közelében

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Ápr. 25, 2012 10:05 pm

Ma, vagyis csütörtöktől keddig nem fogok reagolni - nem is biztos, hogy leszek egyáltalán - mert barátom jön este boldogítani. Kedd este leszek legkorábban.
Vissza az elejére Go down
http://z15.invisionfree.com/never_think
Damien Knight
Dampyr
Dampyr
Damien Knight


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Mar. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pandora közelében

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Május 16, 2012 1:23 am

Sajna-bajna úgy néz ki, hosszabb ideig leszek kénytelen jégvirágot játszani... ugyanis nyakamon egy ingatlanközvetítői vizsga, ami két hét múlva esedékes és sehol sem vagyok még a felkészüléssel. Ezen kívül május 12-e után vizsgaidőszakom van ami kitart egészen június végéig. Utána meg július 1-től szakmai gyakorlat - még fogalmam sincsen, hogy hol - ami újabb 12 hetet vesz el az életemből.

De megnyugtatásul közlöm: vagyok/leszek, csak épp kevesebbet fogok írni és fent lenni az oldalon. Megértéseteket előre is köszönöm, sajna az utolsó év az egyetemen ilyen zsúfoltra sikeredett. Lehet érte "áldani" az oktatóimat.
Vissza az elejére Go down
http://z15.invisionfree.com/never_think
Damien Knight
Dampyr
Dampyr
Damien Knight


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Mar. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pandora közelében

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Júl. 09, 2012 10:15 pm

Úgy néz ki, hogy júli 30-tól megyek szakgyakra. Ez azt jelenti, hogy előtte ezekben a napokban tudok egyedül kicsit nyaralni. Júli 12-től 22-ig Siófokon leszek és lógatom a lábam a Balcsiban barátomnál. Viszont ez azt is jelenti, hogy nem leszek netközelben, így írni sem fogok tudni senkinek. Amint visszajöttem belelendülök a dologba.
Vissza az elejére Go down
http://z15.invisionfree.com/never_think
Lissa Dragomir
Admin/Mora
Admin/Mora
Lissa Dragomir


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:48 am

Az oldal jelenleg amúgy sincsen a legjobb állapotban, de hát nekem meg mennem kell a Balatonra: tudjátok, a sirályok várnak engem, mert sirály vagyok Cool Na jó. Viccet félretéve: Júli 29-től eltűnök egy hétre, utána erőteljesen rajta leszek hogy újra visszahívjunk régit újat Smile

Puszi: Liss
Vissza az elejére Go down
https://vampir-akademia.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzásnapló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpír-Akadémia :: Üdv az oldalon... :: Közérdekű-
Ugrás: