Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpír-Akadémia

KI TUDJA, MI VÁR RÁD, HA EGYSZER BELÉPSZ A KAPUJÁN.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Általános
Bemutatkozás
Keresem a... I85myujkguc6u575ve5a
Montana állam titokzatos erdeiben rémisztő dolgok leselkednek ránk. Az élőhalott gonosz vámpírok a strigák, kik vérre szomjaznak, az erdőket járják éjjel, hisz nappal nem mehetnek ki. Az emberek nem is sejtik, hogy ezek a strigák rájuk szomjaznak, és elvehetik az életüket kétféle módon is: megölhetik őket, vagy átváltoztathatják magukfajtává. A strigák azonban sokkal inkább szeretnék a morák vérét ontani, akik szintén vámpírok, de nem gonoszak. A morák nem tudják magukat megvédeni, úgyhogy a dampyrok testőrként szolgálnak nekik, és a strigákat ölik. Ez a bonyolult három vagy négyszög, azonban még mind semmi. Az erdő mélyén, teljesen kizárva a köztudatból, a Szent Vlagyimir Akadémia nyújt otthont néhány mora és dampyr tanulónak. De vajon a vaskapuk, és a védővarázsok elegek e ahhoz hogy távol tartsák a hatalomra, és vérre éhes strigákat? Csatlakozz, és légy részese egy kis izgalomnak...
The Staff
Lissa
Keresem a... Bxmjhrg4jnl0ojsolwb1
Rose
Keresem a... Httzhage9i7i7ufuday1
Damien
Keresem a... D23l17i50zw2y9mnh1wl
Legutóbbi témák
» Holdfényárnyék
Keresem a... EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:56 pm by Vendég

» Hiányzásnapló
Keresem a... EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:48 am by Lissa Dragomir

» Adrian Ivaskov - erőteljesen készülget
Keresem a... EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:05 am by Adrian Ivaskov

» Dream Life in L.A.
Keresem a... EmptyVas. Júl. 15, 2012 11:13 pm by Vendég

» Games Of Moon
Keresem a... EmptyPént. Júl. 13, 2012 5:36 pm by Vendég

» Mortensen Akadémia
Keresem a... EmptySzer. Jún. 20, 2012 3:49 am by Pandora de la Vega

» Angel and Demon
Keresem a... EmptyKedd Jún. 19, 2012 11:07 pm by Vendég

» Prison-Éld az életed
Keresem a... EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:41 pm by Vendég

» Diary of Darkness
Keresem a... EmptyKedd Jún. 12, 2012 7:33 am by Vendég

Top posters
Lissa Dragomir
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Rose Hathaway
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Pandora de la Vega
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Damien Knight
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Lycoris de la Vega
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Alexandra Ivaskov
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Sebastian Santorski
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Luna Flatchere
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Tessa Ozera
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Carlie Young
Keresem a... I_vote_lcapKeresem a... I_voting_barKeresem a... I_vote_rcap 
Most active topics
Szólánc
Asszociációs játék
Régi őrállás
Segítség, üldöznek! ~ Paparazzi demotiváló módra
Egyszer volt, hol nem volt...
A bűvös 23. oldal. ~ Egy elgondolkodtató idézet?!
Hiányzásnapló
Keresem a...
Rengeteg
Ötletek
Kiemelt társoldalaink
Keresem a... Tlbanner2
free forum

free forum

free forum

free forum
Keresem a... 2nhosqq

 

 Keresem a...

Go down 
+3
Pandora de la Vega
America Juliet Davis
Lissa Dragomir
7 posters
SzerzőÜzenet
Lissa Dragomir
Admin/Mora
Admin/Mora
Lissa Dragomir


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Keresem a...   Keresem a... EmptyKedd Feb. 07, 2012 10:45 am

Ha az ismerősödet, szerelmedet, családtagodat, vagy bárkit aki fontos lenne a játékhoz, de megadod valakinek a lehetőséget hogy megalkossa, akkor ide írd le.

Minta:
Karakter neve
[img]karakterkép (csillag nélkül)[/img*]
Miért van rá szükségem: ...
Jelleme: ...
Külseje: ...
Kapcsolatunk: milyen viszonyt ápolsz vele.
Play by: ...
Kód:
[center]Karakter neve
[img]karakterkép (csillag nélkül)[/img*][/center]
Miért van rá szükségem: ...
Jelleme: ...
Külseje: ...
Kapcsolatunk: milyen viszonyt ápolsz vele.
Play by: ...
Vissza az elejére Go down
https://vampir-akademia.hungarianforum.com
Lissa Dragomir
Admin/Mora
Admin/Mora
Lissa Dragomir


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem a...   Keresem a... EmptyKedd Feb. 28, 2012 6:42 am

Bár ő könyv szereplő, de azért ideírom, csak hogy akik itt keresgélnek, azok tudják, hogy nagyon várom!

Christian Ozera
Keresem a... Chris
Miért van rá szükségem: Mert imádom, szeretem, és kell nekem a játék miatt.
Jelleme: Cinikus, humoros, gunyoros, jó fej, zárkózott, kitaszított ( a szülei strigává váltak és meghaltak, és Christiant már most mindenki strigaként emlegeti, nem mintha a fiúnak ilyen tervei lennének), humoros, - a tűzre szakosodott, és nagynénje megtanította használni a mágiát, úgyhogy eléggé jól tud vele bánni (pl.: felgyújt egy strigát még ha ez sok erőt is elvesz belőle), bár a mágiahasználat tilos. Persze nem az a fajta fiú, aki betartja a szabályokat...
Külseje: Fekete haj, jéghideg világoskék szemek, mora külső (magas), és jóképű (de persze én elfogult vagyok)
Kapcsolatunk: szerelem, komoly kapcsolat
Play by: Thomas Dekker (nem vagyok annyira oda érte, de karakter hű) ,Nicholas Hoult (karakterhű, és imádom [kiemelt! play by], Logan Lerman (nem vagyok annyira oda érte, de karakter hű)
Továbbá lehet alkudozni, de fő, hogy a play by karakterhű legyen.

VÁRLAK!


MEGÉRKEZEEETT *-* ♥


A hozzászólást Lissa Dragomir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 01, 2012 11:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vampir-akademia.hungarianforum.com
America Juliet Davis
Dampyr
Dampyr
America Juliet Davis


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem a...   Keresem a... EmptySzer. Feb. 29, 2012 3:39 am

Oliver ________
Keresem a... Oliverscottsykes09Keresem a... 30sab0y
Miért van rá szükségem: Mert pont ő az oka annak, hogy az iskolába jöttem. A morák világának egyik legelitebb családjából származik, és az egyetlen élő leszármazott. Mivel a strigák vadásznak mind rá, mind a családjára, a szülei felbéreltek, hogy tartsam rajta a szemem. Persze ő minderről nem tud... Csakúgy, ahogy arról sem, hogy az élete veszélyben van.
Jelleme: Nem kötöm meg, milyen legyen a jelleme, de legyen olyan, hogy már csak a mosolyával is levegyen mindenkit a lábáról. Afféle igazi bajkeverő, aki két lépést nem tud megtenni anélkül, hogy ne kezdjen balhét.
Külseje: Nem éppen átlagos, az a lényeg, hogy kitűnjön a tömegből. a többi majd avatar alapján...
Kapcsolatunk: Egyenlőre baráti. Úgy tudja, hogy a szülei barátja vagyok, aki az iskolában fog tanítani. Persze idővel sokkal több lesz köztünk, mint egyszerű barátság... Úgyhogy ne legyen kiskamasz.
Play by: Olives Sykes vagy Andy Biersack (ezekből nem engedek!)

FONTOS!
Ha érdekel, keress pm-ben. (:


ELKELT!
Vissza az elejére Go down
Pandora de la Vega
Mora
Mora
Pandora de la Vega


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2012. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem a...   Keresem a... EmptySzomb. Márc. 03, 2012 12:38 am

Damien Angelo Knight
Keresem a... 33m8vuv
Miért van rá szükségem: Ő a testőröm, aki 12 éves koromtól kezdve velem van, emellett szerelmes belém, bár jól titkolja, én pedig vonzódok hozzá. Ezt pedig én titkolom előszeretettel. Egyébként 23 éves, tehát már elvégezte az akadémiát.
Jelleme: A legtöbb helyzetben udvarias, igazi úriember, bár nekem valahogy mindig sikerül felbosszantanom. Rosszabb napjaiban pedig kihozom belőle a vadállatot, ha lehet így mondani. Mindemellett bátor és okos, arra azonban azóta sem tudott rájönni, hogy miért hagytam fel azzal, hogy válogatott módszerekkel elmeneküljek előle, ahogy azt, az ikerhúgaim elvesztése előtt tettem.
Külseje: Magas, szikár izmos férfi, észveszejtően kék szemekkel, és sötét barna, néha feketének tűnő félhosszú hajjal.
Kapcsolatunk: Igazi tűz és víz kapcsolat. Nem férünk meg sokáig egymás mellett, de jó ideje érzem már, hogy nehezen viselném az elvesztését. Szeretünk csipkelődni a másikkal, én ilyenkor általában gyakran elfelejtődik, hogy nem holmi barátok vagyunk, hanem ő a testőröm.
Play by: Ian Somerhalder


ELKELT


Leon Alexander Antonio Lucas Daskov
Keresem a... 6tgsjm
Miért van rá szükségem: Ő a 12 mora nemesi család egyik tagja, nem mellesleg az én 26 éves vőlegényem. Apám elképzelése szerint legalább is.
Jelleme: Jelleméből csak annyit sikerült kiderítenem, hogy udvarias, bár kissé hűvös. Ő is velünk jött Montana államba, hogy jobban megismerkedhessünk.
Külseje: Magas, arca általában kifejezéstelen, rövid barna haja és barna szemei vannak, pont mint nekem, bár sz ő haja világosabb.
Kapcsolatunk: Semmilyen mindössze néhányszor találkoztunk, közvetlenül pedig még akkor sem beszéltünk, amikor apám közölte, hogy feleségül ad hozzá. Én részemről kifejeztem véleményemet a helyzetről... igazán jó vicc.
Play by: Paul Wesley


A hozzászólást Pandora de la Vega összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 11, 2012 12:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampireschool.hungarianforum.com/
Tessa Ozera
Mora
Mora
Tessa Ozera


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Mar. 01.

Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem a...   Keresem a... EmptyVas. Márc. 04, 2012 4:58 am

Alec _________
Keresem a... Alex-evans-boy-cute-emo-male-Favim.com-128631
Miért van rá szükségem: Ő az egyik testőröm, egyben Justin testvére. Amióta a véradóm autóbalesetben az életét vesztette, ő vette át a helyét. Tudatában van annak, hogy az, amit csinálunk, ennek ellenére nem akar meghátrálni. Nem zavarja őt különösebben ez a helyzet, sokkal inkább az, hogy a bátyja ezt ellenzi.
Jelleme: a megalkotóra bízom
Külseje: nincs semmi különösebb kikötésem, minden ott van az avin. ^^
Kapcsolatunk: inkább baráti, bár lehet azt barátságnak nevezni, ha a vérét is szoktam fogyasztani?
Play by: Alex Evans (természetesen alkuképes vagyok)

Justin _________
Keresem a... Andy-chillaxing-loooking-so-fine-andy-sixx-27628847-500-333
Miért van rá szükségem: Ő a másik testőröm, Alec testvére, és nagyban ellenzi azt, hogy az öccse felajánlja nekem a vérét... Ami elég fura, mivel néha ő maga is ajánlkozik. Igazán odaadó testőr, bár néha annyira hűvösen viselkedik, hogy kezdem azt hinni, legszívesebben meggyilkolna... Ennek ellenére vonzódok hozzá, talán jobban is mint bárki máshoz.
Jelleme: Afféle igazi hangulatember. Az egyik pillanatban minden kívánságomat lesi, a másikban pedig legszívesebben rám gyújtaná a szobát, amiben éppen tartózkodok. Igazából sosem tudtam eligazodni rajta, de kétlem, hogy ez valaha is sikerülni fog...
Külseje: Észveszejtően dögös, gyönyörű zöld szemekkel, amikbe első látásra beleszerettem. Ezen kívül több tetoválása is van. A többi ott van az avin. ^^
Kapcsolatunk: Mint a hullámvasút: egyszer fent, egyszer lent. A kapcsolatunk valahol a futó románc és a lelki társ határán ingadozik, de csak idő kérdése, melyik oldal felé fog billenni...
Play by: Andy Biersack (ebből nem engedek. ^^)

Grigorij Daskov
Keresem a... Tumblr_ljik1zAmCv1qhzyhno1_500
Miért van rá szükségem: Nos... Ő az én mennyire is tökéletes és jóképű leendő vőlegényem. Legalábbis ő így képzeli el a jövőnket, amire én csak egy valamit tudok mondani: elképzelhető. Minden áron szeretné belopni magát a szívembe, de nem is tudja, mire vállalkozott. Tízből kilenc ajánlatát mindig el szoktam utasítani, ennek ellenére ő tovább próbálkozik. ez most kitartás vagy őrültség?
Jelleme: Kitartó, magabiztos, ravasz. az a fajta személy, aki tudatában van annak, hogy bármit megkaphat, a származása jogán. Példamutató viselkedés, kifogástalan modor... Ez Grigorij.
Külseje: Olyan, mint a legtöbb moráé: tökéletes, szoborszerű test, arisztokratikus arcvonások, elegáns öltözködés. Mi mást mondhatnék még róla..? Észveszejtő a mosolya...
Kapcsolatunk: Én ezt futó kalandként kezelem, de ő sokkal többet lát ebben. Ki tudja, lehet hogy a jövőben a menyasszonya leszek?
Play by: Jackson Rathbone (szintén változtatható)

Mindhárom nagyon fontos, érdeklődni PM-ben. :3
Vissza az elejére Go down
Sebastian Santorski
Dampyr
Dampyr
Sebastian Santorski


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Mar. 06.

Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem a...   Keresem a... EmptySzomb. Márc. 10, 2012 7:01 am

(szabadon választható név)
Keresem a... 4201707590_d2b460a8e2

Miért van rá szükségem: Ő a legjobb barátom, amióta csak betettem a lában az iskola kapuján. Nem zavarja őt a kinézetem, sem a kezelhetetlenségem, mindig mellettem áll, ha szükségem van rá. Általában ő az, aki menti a bőröm ha ellátom valaki baját. Ezen kívül ő az egyetlen olyan személy, aki vissza tudja tartani a dühkitöréseimet. Röviden szólva nagyon fontos személy az életemben.
Jelleme: a megalkotóra bízom
Külseje: jellegzetes ismertetőjele a csibészes félmosolya (többit ld. pb-n)
Kapcsolatunk: Legjobb barátom, lelki társam, testvérem, bajtársam, mindenem. a kapcsolatunk meglepően jó, annak ellenére, mennyire keveset adunk bele mindketten. De a barátságunknak van egy másik, sötétebb oldala is, amit egyikünk sem akar bevallani... Még pedig az, hogy több van köztünk, mint egyszerű barátság...
Play by: James Franco (ragaszkodok hozzá)

Harry ______________

Miért van rá szükségem: Ősellenségem, minden áron meg akarja keseríteni az életem. Mániája, hogy "királylánynak" hív, amivel kifejezetten fel szokott idegesíteni. Rendkívül profi módon táncol az idegeimen, és azt hiszem, az életcélja az, hogy a sírba küldjön.
Jelleme: Nem annyira nagyképű, mint amilyennek mutatja magát. Az egoista macsó álarca mögött ő egy érzékeny srác, akit rendesen megtaposott a sors. Igazából nem tudok róla túl sokat, az évek során meglepően sokat változott...
Külseje: (play by-tól függ)
Kapcsolatunk: Mindkettőnk fő célja: elcs*szni a másik életét. Az általános iskolában még nagyon jó barátok voltunk, aztán amikor a lány, akit szeretett, engem választott helyette, egy életre meggyűlölt. Régebben ki akartam vele békülni, de Harry mindig elutasított. Így marad az idegrendszerének a tépése...
Play by: (szabadon választható)
Vissza az elejére Go down
Rose Hathaway
Admin/Dampyr
Admin/Dampyr
Rose Hathaway


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Akadémia

Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem a...   Keresem a... EmptyKedd Márc. 13, 2012 4:29 am

Adrian Ivaskov
Keresem a... Chacecrawford6
Miért van rá szükségem: Hogy teljes legyen a szerelmi életem.
Jelleme: Arrogáns és elkényeztetett fiú, akinek hobbija minden második lánnyal kikezdeni, de ezt nem is bánják. Hatalmas vonzereje már a puszta hangjában is megmutatkozik. Szinte minden témához van egy megjegyzése. Lusta és szemtelen amit szokása megmutatni. Mivel a legnagyobb főnemesi Mora családból származik, ezért a srác dúsgazdag és azt teszi amihez csak kedve van, hiszen a nagynénje a Mora királynő Tatjana Ivaskov. Rengeteget iszik, és dohányzik mindezt azért mert a lélekre szakosodott, amibe könnyedén bele lehet őrülni. Rossz hírneve mindenhova követi. Semmit nem vesz komolyan, laza és állandóan bulizni jár. Azonban van egy törődő, féltő, kedves oldala is csak ezt mi nem láthatjuk.
Külseje: Barna haja kócosra van fésülve és gyönyörű smaragdzöld szeme szinte mindig vidáman ragyog. Mint azt említettem, őrült gazdag ezért nagyon márkás ruhái vannak. A többi Mora sráchoz hasonlóan sápadt és magas de valamivel izmosabb a többségnél. Iszonyú helyes és vonzó srác.
Kapcsolatunk: Ez bonyolult. Adrian nem csak vonzódik Rose-hoz, de mindent megtesz azért hogy a lány is viszonozza az érzelmeit. Rosenak persze megvan a maga véleménye a fiúról de azt ő is elismeri hogy iszonyatosan vonzó férfi. Adrian egyik különleges képessége hogy álmokban tud járkálni amelyet ki is használ és gyakran meglátogatja Rose-t. Adrian már 21 éves és elvégezte a saját iskoláját, miután rájött hogy Lissa Dragomir is lélekhasználó, az akadémiára költözött ahol a napja nagy részét alvással tölti. Itt ismerkedtek meg Roseal. Habár a kapcsolatuk döcögősen indul a lány is egyre többet kezd iránta érezni. Gyakran becézi Rose-t Kicsi Dampyr-nak.
Play by: Chace Crawford
Vissza az elejére Go down
Lissa Dragomir
Admin/Mora
Admin/Mora
Lissa Dragomir


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem a...   Keresem a... EmptySzomb. Márc. 17, 2012 4:23 am

FIGYELEM!


Az oldalunk regisztrált a Karakterbazár nevű fórumra. Ez természetesen értetek történt, hiszen ezen az oldalon nem az oldalt, hanem magukat a KARAKTEREKET hirdetjük. Így nagyobb a valószínűsége, hogy gazdát találnak keresettjeink, hiszen ha valaki ott böngészik, akkor kedvet kaphat valamelyik karakterünk megalkotásához. Úgyhogy mostantól a következő minta alapján csináljátok meg a keresett karaktereket:

Ide írd a karakter nevét

Keresem a... Egy kép a karakterről

Play by/Avatar:
Nem:
Életkor:
Világ:Fantasy
Faj:Mora/ Dampyr / Striga / ember (ha az előbbi három közül keresel valakit, akkor egy rövid leírásban ismertesd hogy ez milyen faj. Pl.: A morák a jó vámpírok, akiknek csak születni lehet. Ők csak önként jelentkezőkből isznak vért, és a gonosz vámpírok rájuk vadásznak.)
Titulus:
Státusz: ha a szeretőd, családtagod, barátod, vagy ellenséged lesz akkor ezt itt tüntesd fel.
Szexuális beállítódás:
Szerepe/Feladatköre: miért van rá szükséged.

Tulajdonságai: külső

Jelleme: belső

Hirdetőhöz való viszony: milyen a viszonyotok

Rövid előtörténete: Csak kicsit írj, hogy a megalkotónak is lehessen beleszólása. Lehetnek kikötéseid, hogy jelenleg hol van, vagy hol nőtt fel, de az egészet is bízhatod akár a megalkotóra.

Egyéb tudnivalók:

Gazdaoldal: https://vampir-akademia.hungarianforum.com

Hirdető karakter: a saját karaktered neve

Kód:
[center][b][size=18][color=orange]Ide írd a karakter nevét[/color][/size][/b]

[img]Egy kép a karakterről[/img][/center]

[b][color=orange]Play by/Avatar:[/color][/b]
[b][color=orange]Nem:[/color][/b]
[b][color=orange]Életkor:[/color][/b]
[b][color=orange]Világ:[/color][/b]Fantasy
[b][color=orange]Faj:[/color][/b]Mora/ Dampyr / Striga / ember (ha az előbbi három közül keresel valakit, akkor egy rövid leírásban ismertesd hogy ez milyen faj. Pl.: A morák a jó vámpírok, akiknek csak születni lehet. Ők csak önként jelentkezőkből isznak vért, és a gonosz vámpírok rájuk vadásznak.)
[strike][b][color=orange]Titulus:[/color][/b][/strike]
[b][color=orange]Státusz:[/color][/b] ha a szeretőd, családtagod, barátod, vagy ellenséged lesz akkor ezt itt tüntesd fel.
[b][color=orange]Szexuális beállítódás:[/color][/b]
[b][color=orange]Szerepe/Feladatköre:[/color][/b] miért van rá szükséged.

[b][color=orange]Tulajdonságai:[/color][/b] külső

[b][color=orange]Jelleme:[/color][/b] belső

[b][color=orange]Hirdetőhöz való viszony:[/color][/b] milyen a viszonyotok

[b][color=orange]Rövid előtörténete:[/color][/b] Csak kicsit írj, hogy a megalkotónak is lehessen beleszólása. Lehetnek kikötéseid, hogy jelenleg hol van, vagy hol nőtt fel, de az egészet is bízhatod akár a megalkotóra.

[b][color=orange]Egyéb tudnivalók:[/color][/b]

[b][color=orange]Gazdaoldal:[/color][/b] http://vampir-akademia.hungarianforum.com

[b][color=orange]Hirdető karakter:[/color][/b] a saját karaktered neve

Ha valami nem menne akkor az egyik itt hirdetett karakterünkről lehet példát venni: http://karakterbazar.hungarianforum.com/t72-damien-angelo-knight-vampir-akademia
Vissza az elejére Go down
https://vampir-akademia.hungarianforum.com
Damien Knight
Dampyr
Dampyr
Damien Knight


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Mar. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pandora közelében

Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem a...   Keresem a... EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 4:50 am

Katherina Ivaskov

Keresem a... Tumblr_lc2ga1123t1qealwto1_400

Play by/Avatar: Mia Kirshner
Nem:
Életkor: 30-as
Világ: Fantasy
Faj:Mora (A morák a jó vámpírok, akiknek csak születni lehet. Ők csak önként jelentkezőkből isznak vért, és a gonosz, striga vámpírok rájuk vadásznak. Védelmükért a félvérek, vagyis a dampyrok felelősek.)
Titulus: -
Státusz: Titkos szerető: jelenleg zsarolással kényszeríti Damien Angelo Knightot; aki ezért viszonyt folytat a nővel.
Szexuális beállítódás: biszexuális
Szerepe/Feladatköre: Ő az iskola egyik tanárnője, aki a saját elemére való szakosodást oktatja a diákoknak. Kifejezetten utálja a két új diákot, a de la Vega lányokat. Pandorára különösen féltékeny, mert Damien - akire szemet vetett - a lány személyi testőre.

Tulajdonságai: Play By/Avatar figyelembevételével a megalkotóra bízva!

Jelleme: Akaratos és önző, ha valamit vagy valakit kiszemelt magának, azért tűzön-vízen képes átgázolni egészen addig, amíg meg nem szerezte magának. Persze ha ráunt a játékszerére ugyanilyen könnyedén ki is hajítja a kukába. Nem törődik mások érzelmeivel, kivéve azokéval, akit szeret. Ragaszkodó jellem, ám ragaszkodásának tárgya elég gyakran változik. Felületes és csapongó, ugyanakkor az intrikában igen jártas. Gazdagságát, társadalmi rangját ki is használja! Mivel a legnagyobb főnemesi Mora családból származik, ezért dúsgazdag és azt teszi amihez csak kedve van, hiszen a nővére a Mora királynő, Tatjana Ivaskov.

Hirdetőhöz való viszony: Kate zsarolja Damient, hogy viszonyt folytasson vele. Ugyanis tisztában van vele, hogy a fiú nem volt Dora mellett, amikor a lány kiszökött a plázába. Mivel Damien következő stiklije után Pandora apja új testőrt fog keríteni lányának - és erről a jól értesült Kate is tud - Damient választás elé állítja. Vagy viszonyt folytat vele, vagy jelenti, hogy nem teljesítette testőri kötelezettségét megfelelően. Damien pedig kénytelen belemenni a dologba, ha nem akarja örökre elveszíteni Dorát.

Rövid előtörténete: A fentiek és Damien előtörténetének figyelembevételével a megalkotóra bízva!

Egyéb tudnivalók: A kettejük viszonya mindenképpen a legnagyobb titokban kell, hogy történjen! Hivatalosan magánórákat vesz önvédelemből a dampyr férfitól Kate! Továbbá a Lélek kivételével bármelyik elemre szakosodhat a karakter!

Gazdaoldal: https://vampir-akademia.hungarianforum.com

Hirdető karakter: Damien Angelo Knight

Kód:
[center][b][size=18][color=orange]Katherina Ivaskov[/color][/size][/b]

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lc2ga1123t1qealwto1_400.gif[/img][/center]

[b][color=orange]Play by/Avatar:[/color][/b] Mia Kirshner
[b][color=orange]Nem:[/color][/b] nő
[b][color=orange]Életkor:[/color][/b] 30-as
[b][color=orange]Világ:[/color][/b] Fantasy
[b][color=orange]Faj:[/color][/b]Mora  (A morák a jó vámpírok, akiknek csak születni lehet. Ők csak önként jelentkezőkből isznak vért, és a gonosz, striga vámpírok rájuk vadásznak. Védelmükért a félvérek, vagyis a dampyrok felelősek.)
[strike][b][color=orange]Titulus:[/color][/b][/strike] -
[b][color=orange]Státusz:[/color][/b] Titkos szerető: jelenleg zsarolással kényszeríti Damien Angelo Knightot; aki ezért viszonyt folytat a nővel.
[b][color=orange]Szexuális beállítódás:[/color][/b] biszexuális
[b][color=orange]Szerepe/Feladatköre:[/color][/b] Ő az iskola egyik tanárnője, aki a saját elemére való szakosodást oktatja a diákoknak. Kifejezetten utálja a két új diákot, a de la Vega lányokat. Pandorára különösen féltékeny, mert Damien - akire szemet vetett - a lány személyi testőre.

[b][color=orange]Tulajdonságai:[/color][/b] Play By/Avatar figyelembevételével a megalkotóra bízva!

[b][color=orange]Jelleme:[/color][/b] Akaratos és önző, ha valamit vagy valakit kiszemelt magának, azért tűzön-vízen képes átgázolni egészen addig, amíg meg nem szerezte magának. Persze ha ráunt a játékszerére ugyanilyen könnyedén ki is hajítja a kukába. Nem törődik mások érzelmeivel, kivéve azokéval, akit szeret. Ragaszkodó jellem, ám ragaszkodásának tárgya elég gyakran változik. Felületes és csapongó, ugyanakkor az intrikában igen jártas. Gazdagságát, társadalmi rangját ki is használja! Mivel a legnagyobb főnemesi Mora családból származik, ezért dúsgazdag és azt teszi amihez csak kedve van, hiszen a nővére a Mora királynő, Tatjana Ivaskov.

[b][color=orange]Hirdetőhöz való viszony:[/color][/b] Kate zsarolja Damient, hogy viszonyt folytasson vele. Ugyanis tisztában van vele, hogy a fiú nem volt Dora mellett, amikor a lány kiszökött a plázába. Mivel Damien következő stiklije után Pandora apja új testőrt fog keríteni lányának - és erről a jól értesült Kate is tud - Damient választás elé állítja. Vagy viszonyt folytat vele, vagy jelenti, hogy nem teljesítette testőri kötelezettségét megfelelően. Damien pedig kénytelen belemenni a dologba, ha nem akarja örökre elveszíteni Dorát.

[b][color=orange]Rövid előtörténete:[/color][/b] A fentiek és Damien előtörténetének figyelembevételével a megalkotóra bízva!

[b][color=orange]Egyéb tudnivalók:[/color][/b] A kettejük viszonya mindenképpen a legnagyobb titokban kell, hogy történjen! Hivatalosan magánórákat vesz önvédelemből a dampyr férfitól Kate! Továbbá a Lélek kivételével bármelyik elemre szakosodhat a karakter!

[b][color=orange]Gazdaoldal:[/color][/b] http://vampir-akademia.hungarianforum.com

[b][color=orange]Hirdető karakter:[/color][/b] Damien Angelo Knight
Vissza az elejére Go down
http://z15.invisionfree.com/never_think
Ajánlott tartalom





Keresem a... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem a...   Keresem a... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keresem a...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpír-Akadémia :: Karakterek :: Cannon karakterek-
Ugrás: