Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpír-Akadémia

KI TUDJA, MI VÁR RÁD, HA EGYSZER BELÉPSZ A KAPUJÁN.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Általános
Bemutatkozás
Ötletek         I85myujkguc6u575ve5a
Montana állam titokzatos erdeiben rémisztő dolgok leselkednek ránk. Az élőhalott gonosz vámpírok a strigák, kik vérre szomjaznak, az erdőket járják éjjel, hisz nappal nem mehetnek ki. Az emberek nem is sejtik, hogy ezek a strigák rájuk szomjaznak, és elvehetik az életüket kétféle módon is: megölhetik őket, vagy átváltoztathatják magukfajtává. A strigák azonban sokkal inkább szeretnék a morák vérét ontani, akik szintén vámpírok, de nem gonoszak. A morák nem tudják magukat megvédeni, úgyhogy a dampyrok testőrként szolgálnak nekik, és a strigákat ölik. Ez a bonyolult három vagy négyszög, azonban még mind semmi. Az erdő mélyén, teljesen kizárva a köztudatból, a Szent Vlagyimir Akadémia nyújt otthont néhány mora és dampyr tanulónak. De vajon a vaskapuk, és a védővarázsok elegek e ahhoz hogy távol tartsák a hatalomra, és vérre éhes strigákat? Csatlakozz, és légy részese egy kis izgalomnak...
The Staff
Lissa
Ötletek         Bxmjhrg4jnl0ojsolwb1
Rose
Ötletek         Httzhage9i7i7ufuday1
Damien
Ötletek         D23l17i50zw2y9mnh1wl
Legutóbbi témák
» Holdfényárnyék
Ötletek         EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:56 pm by Vendég

» Hiányzásnapló
Ötletek         EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:48 am by Lissa Dragomir

» Adrian Ivaskov - erőteljesen készülget
Ötletek         EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:05 am by Adrian Ivaskov

» Dream Life in L.A.
Ötletek         EmptyVas. Júl. 15, 2012 11:13 pm by Vendég

» Games Of Moon
Ötletek         EmptyPént. Júl. 13, 2012 5:36 pm by Vendég

» Mortensen Akadémia
Ötletek         EmptySzer. Jún. 20, 2012 3:49 am by Pandora de la Vega

» Angel and Demon
Ötletek         EmptyKedd Jún. 19, 2012 11:07 pm by Vendég

» Prison-Éld az életed
Ötletek         EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:41 pm by Vendég

» Diary of Darkness
Ötletek         EmptyKedd Jún. 12, 2012 7:33 am by Vendég

Top posters
Lissa Dragomir
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Rose Hathaway
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Pandora de la Vega
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Damien Knight
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Lycoris de la Vega
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Alexandra Ivaskov
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Sebastian Santorski
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Luna Flatchere
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Tessa Ozera
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Carlie Young
Ötletek         I_vote_lcapÖtletek         I_voting_barÖtletek         I_vote_rcap 
Most active topics
Szólánc
Asszociációs játék
Régi őrállás
Segítség, üldöznek! ~ Paparazzi demotiváló módra
Egyszer volt, hol nem volt...
A bűvös 23. oldal. ~ Egy elgondolkodtató idézet?!
Hiányzásnapló
Keresem a...
Rengeteg
Ötletek
Kiemelt társoldalaink
Ötletek         Tlbanner2
free forum

free forum

free forum

free forum
Ötletek         2nhosqq

 

 Ötletek

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lissa Dragomir
Admin/Mora
Admin/Mora
Lissa Dragomir


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Ötletek         Empty
TémanyitásTárgy: Ötletek    Ötletek         EmptySzomb. Feb. 25, 2012 2:08 am

Ha van valami ötleted, legyen az kalanddal kapcsolatos, vagy bármi mással akkor azt itt megoszthatod velünk.Smile Csak bátran, hiszen ez nem az adminok oldala, hanem ez mindannyiunk oldala!
Vissza az elejére Go down
https://vampir-akademia.hungarianforum.com
Damien Knight
Dampyr
Dampyr
Damien Knight


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Mar. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pandora közelében

Ötletek         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek    Ötletek         EmptyVas. Márc. 11, 2012 3:45 am

Nem tudom, hogy mást is zavar-e a dolog... de nekem kicsit sokat kell hunyorognom, ha a reagokat vagy leírásokat olvasom a fórumon. A háttér szép, de az, hogy nem mindenhol sötét a fórumrészeken, nagyon zavaró. Sokszor nem is látszik a betű rendesen és már-már ki kell totózni, hogy mit írt az illető. Vagy új hátérkép kellene vagy ne legyen átlátszó a fórumrészen a háttér. Mert a jelenlegi állapotában nehezen olvasható. Lehetne ezzel kezdeni valamit? Embarassed

Valamiért nem enged linket berakni, ha html kódot használok. Azt írja, ha 7 napja vagyok tag utána engedi majd. Időközben erre a linkes problémámra mondtak megoldást, de Admin Panel-es elérés kell hozzá. Szóval ajánlom a moderátorok figyelmébe a dolgot:

"Általános/Security/Unauthorize members with less than a week registration to post external links and emails : nem (felülről az 5.)"
Vissza az elejére Go down
http://z15.invisionfree.com/never_think
Rose Hathaway
Admin/Dampyr
Admin/Dampyr
Rose Hathaway


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Akadémia

Ötletek         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek    Ötletek         EmptyVas. Márc. 11, 2012 6:32 am

Köszönjük Damien Very Happy A hátteres dologt már mások is mondták így dolgozunk rajta. A linkes problémát is megpróbáljuk majd megoldani de jelenleg egyikünk számára sem érhető el a számítógép. Én csak telefonról tudok fellátogatni amin nem igazán hiszem hogy sikerülne megcsinálni...de mindenesetre megígérem hogy valamilyen módon megcsináljuk Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ötletek         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek    Ötletek         EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 2:03 am

Pár helység.. Smile

Billings City:
Bár,
Szellem ház,
Múzeum,
Gyorsétterem,
Cukrászda,
Állatkert,
Vidámpark,
Játszótér

Külterület:
Elhagyatott kastély,
Régi bob-pálya

A két lakóépület:
Klubhelyiségek,
Egy-egy szóba azoknak, akik őrzik a diákokat,
Mellékhelységek,
Közös fürdőszoba,
Raktárterem,
Köztes folyosó,
Elhagyatott szobák

Udvar:
Külön lakóépület a tanítóknak,
Külön lakóépület az őröknek,
Sövény labirintus,
Apró tó,
Márvány szökőkút
Vissza az elejére Go down
Lissa Dragomir
Admin/Mora
Admin/Mora
Lissa Dragomir


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Ötletek         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek    Ötletek         EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 7:35 am

Köszönjük Christian az ötleteidet, meg is csináltuk őket. Smile ♥️
Vissza az elejére Go down
https://vampir-akademia.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Ötletek         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek    Ötletek         EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:26 am

Szívesen, örülök hogy tudtam segíteni kicsit. ^^ ♥
Vissza az elejére Go down
Damien Knight
Dampyr
Dampyr
Damien Knight


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Mar. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pandora közelében

Ötletek         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek    Ötletek         EmptyVas. Márc. 18, 2012 1:45 pm

Láttam, hogy a fórumon van a profilban Comment rész. Más oldalon is találkoztam már vele és megörülve neki, be is raktam rögtön egy képet oda. Azonban sajnos se a profilomban, se a hozzászólásaimnál nem látom. Mivel valamennyire ismerem a Forumotion típusú fórumok (többek között a hungarianforum) admin panel kezelését, itt egy kis segítség, hogy hogyan is lehet beállítani, hogy látszódjon a képem és a szöveg, valamint tudjam utána szerkeszteni a későbbiekben. Wink

"Admin panelen belül:

Felhasználók&Csoportok-->Profiles-->Profile Fields

Listában megkeresni a Comments field-et, majd az Utasítás résznél a szerkesztés ikonra kattintva beállítani a következőket:

Display: pipa mindkét helyen! (Profil+Messages)
Who can modify the profile field value?
pipa mindkét helyen! (Moderators+Member himself)"


Tudom, hogy inkább kérés kategória, de nem állítanák be a kedves Admin nénik ezt nekem? *előveszi a lábrogyasztó tekintetét*
Vissza az elejére Go down
http://z15.invisionfree.com/never_think
Ajánlott tartalom





Ötletek         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek    Ötletek         Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ötletek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpír-Akadémia :: Játékon kívül :: Közös-
Ugrás: