Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpír-Akadémia

KI TUDJA, MI VÁR RÁD, HA EGYSZER BELÉPSZ A KAPUJÁN.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Általános
Bemutatkozás
Shandra Logan I85myujkguc6u575ve5a
Montana állam titokzatos erdeiben rémisztő dolgok leselkednek ránk. Az élőhalott gonosz vámpírok a strigák, kik vérre szomjaznak, az erdőket járják éjjel, hisz nappal nem mehetnek ki. Az emberek nem is sejtik, hogy ezek a strigák rájuk szomjaznak, és elvehetik az életüket kétféle módon is: megölhetik őket, vagy átváltoztathatják magukfajtává. A strigák azonban sokkal inkább szeretnék a morák vérét ontani, akik szintén vámpírok, de nem gonoszak. A morák nem tudják magukat megvédeni, úgyhogy a dampyrok testőrként szolgálnak nekik, és a strigákat ölik. Ez a bonyolult három vagy négyszög, azonban még mind semmi. Az erdő mélyén, teljesen kizárva a köztudatból, a Szent Vlagyimir Akadémia nyújt otthont néhány mora és dampyr tanulónak. De vajon a vaskapuk, és a védővarázsok elegek e ahhoz hogy távol tartsák a hatalomra, és vérre éhes strigákat? Csatlakozz, és légy részese egy kis izgalomnak...
The Staff
Lissa
Shandra Logan Bxmjhrg4jnl0ojsolwb1
Rose
Shandra Logan Httzhage9i7i7ufuday1
Damien
Shandra Logan D23l17i50zw2y9mnh1wl
Legutóbbi témák
» Holdfényárnyék
Shandra Logan EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:56 pm by Vendég

» Hiányzásnapló
Shandra Logan EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:48 am by Lissa Dragomir

» Adrian Ivaskov - erőteljesen készülget
Shandra Logan EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:05 am by Adrian Ivaskov

» Dream Life in L.A.
Shandra Logan EmptyVas. Júl. 15, 2012 11:13 pm by Vendég

» Games Of Moon
Shandra Logan EmptyPént. Júl. 13, 2012 5:36 pm by Vendég

» Mortensen Akadémia
Shandra Logan EmptySzer. Jún. 20, 2012 3:49 am by Pandora de la Vega

» Angel and Demon
Shandra Logan EmptyKedd Jún. 19, 2012 11:07 pm by Vendég

» Prison-Éld az életed
Shandra Logan EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:41 pm by Vendég

» Diary of Darkness
Shandra Logan EmptyKedd Jún. 12, 2012 7:33 am by Vendég

Top posters
Lissa Dragomir
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Rose Hathaway
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Pandora de la Vega
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Damien Knight
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Lycoris de la Vega
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Alexandra Ivaskov
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Sebastian Santorski
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Luna Flatchere
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Tessa Ozera
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Carlie Young
Shandra Logan I_vote_lcapShandra Logan I_voting_barShandra Logan I_vote_rcap 
Most active topics
Szólánc
Asszociációs játék
Régi őrállás
Segítség, üldöznek! ~ Paparazzi demotiváló módra
Egyszer volt, hol nem volt...
A bűvös 23. oldal. ~ Egy elgondolkodtató idézet?!
Hiányzásnapló
Keresem a...
Rengeteg
Ötletek
Kiemelt társoldalaink
Shandra Logan Tlbanner2
free forum

free forum

free forum

free forum
Shandra Logan 2nhosqq

 

 Shandra Logan

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Shandra Logan Empty
TémanyitásTárgy: Shandra Logan   Shandra Logan EmptyVas. Feb. 26, 2012 8:50 am

SHANDRA LOGAN

[img]egy kép a karakteredről. a méret az mindegy de ne legyen szélesebb 500-nál. /természetesen csillag nélkül/[/img*]

Shandra Logan 184475y66x8elc3k
Shandra Logan 332548k4uqk50s99
Me


Teljes név: Shandra Logan
Becenév: Shandra
Nem: [color=darkred]nő/color]
Születési hely/idő: Brooklyn 1993. január 5.
Faj: Dampy
Kor: 19
Tartózkodási hely: Akadémia

Csak moráknak:
Mire szakosodtál? : Tűz / Víz / Levegő / Föld / Lélek (mielőtt a lelket bejelölöd, győződj meg róla a korlátozásoknál, hogy szabad e lélekre szakosodott morát alkotni. Ugyanis csak minden 10. mora szakosodhat erre, hiszen ez a legritkább)

Shandra Logan 332548k4uqk50s99

Személyiség: Ha jégszobrot akarsz látni, ne várd meg a telet, elég csak rám nézned. Nem mindennapi neveltetésben részesültem. Számomra vajmi kevés érzés létezik, amik közt a szerelem és a többi felesleges nem szerepel. A hűség annál inkább, és a tisztelet. Komoly vagyok és magabiztos, főleg, ha harcról van szó. A családomat lehet ugyan a szádra venni, de több füled lesz, mint fogad, azt garantálom. Nem vagyok a bulik lelke, sőt meg is vetem azokat, akik erre pazarolják az időt. Mivel én a féktelen éjszakákat olvasással töltöm, és nem razziákkal, ezért talán kicsit műveltebb vagyok. Nem ajánlatos sem felkelteni, sem rám ijeszteni, mert te jársz rosszul. A hangnemem vagy komoly, vagy gúnyos, akit nem bírok, azt nem is félek a szemébe mondani, vagy más módon a tudtára adni. Testőr szeretnék lenni, ezért egyértelmű, hogy a kevés barátom mellett kiállok, sőt van, mikor az életem is odaadnám. Ha még nem jöttél volna rá, elég család centrikus vagyok, és az utolsó gondolat, ami eszembe jut, hogy visszabeszéljek apámnak. Tisztelem az idősebbeket, és fejet hajtok a nagyobb hatalom előtt. Nyugodt csendes típus vagyok, nem szeretem én szítani a tüzet, de ha belém kötsz, véged. Elvem: Tartsd szemmel a barátaidat, de az ellenségeidet még közelebb, szóval vigyázz.

Kinézet: Lássuk csak. Nincs kimagasló alkatom, simán el tudok vegyülni a többiek közt. Ninxcs több lyukam annál, mint amennyi alapból van, ergo se piercing, se tetoválás, se a többi haszontalan dolog. A festéket nem vetem meg, de nem is kenek mindennap kilónyi vakolatot magamra. Ha valakinek nem tetszek így, akkor úgy se tetsszek. Na nem mintha meg akarnék felelni másoknak. Az ööltözékem hangulatfüggő, de általában fekete, vagy sötét színek díszelegnek rajtam. 175 magas vagyok, ami nekem épp megfelel, és elég vékony, amiről nem tehetek. Némi izomzat azért mégis van, mivel mióta az eszem tudom, harcolok.

Amihez értek...: Nehéz kérdés. Ha elémraknak egy verset, gond nélkül elemzem, ha megmutatják, melyik a e havi sláger, csak lesek, mint borjú az új kapura. Zongorázni tudok is, és szeretek is, e mellet természetesen a harc megy a legjobban, mivel hála édesapámnak születésem óta mást sem csinálok.

Amit szeretek:
Zongorázni, olvasni, egyedül lenni. Sajtostésztát, azt valamiért nagyon. Szeretem még az éjszakát, a temetőket, és valami oknál fogva, vonzódom a nekromanciához, és rá akarok jönni, mi jön a halál után.

Félelmek:
Mitől félsz? Legalább egyet írj, nem az oviban vagyunk hogy azt mondjuk: Én semmitől sem félek! (Razz)

Amit nem szeretek:
értelemszerűen ide azokat írd amiket nem szeretsz

Shandra Logan 184475y66x8elc3k
Shandra Logan 332548k4uqk50s99
My Story

Előtörténet: Írd le az életedet az elejétől a jelenedig. Szép, hosszú előtörténeteket várok, és nem csak egy összedobottat amit kedvtelenül írtál. Ha nincsen kedved megírni, akkor várj egy pár napot, és mindig írj hozzá egy keveset, néha többet. Csak ki ne fuss az időből.Smile

Shandra Logan 184475y66x8elc3k
Shandra Logan 332548k4uqk50s99
Példa

Ide írj egy szerepjáték példát, hogy tudjuk milyen stílusban írsz. Ha nincs ötleted, akkor más szerepjátékról is bemásolhatod egy irományodat.
Vissza az elejére Go down
 
Shandra Logan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpír-Akadémia :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: