Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpír-Akadémia

KI TUDJA, MI VÁR RÁD, HA EGYSZER BELÉPSZ A KAPUJÁN.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Általános
Bemutatkozás
Rosemarie Hathaway I85myujkguc6u575ve5a
Montana állam titokzatos erdeiben rémisztő dolgok leselkednek ránk. Az élőhalott gonosz vámpírok a strigák, kik vérre szomjaznak, az erdőket járják éjjel, hisz nappal nem mehetnek ki. Az emberek nem is sejtik, hogy ezek a strigák rájuk szomjaznak, és elvehetik az életüket kétféle módon is: megölhetik őket, vagy átváltoztathatják magukfajtává. A strigák azonban sokkal inkább szeretnék a morák vérét ontani, akik szintén vámpírok, de nem gonoszak. A morák nem tudják magukat megvédeni, úgyhogy a dampyrok testőrként szolgálnak nekik, és a strigákat ölik. Ez a bonyolult három vagy négyszög, azonban még mind semmi. Az erdő mélyén, teljesen kizárva a köztudatból, a Szent Vlagyimir Akadémia nyújt otthont néhány mora és dampyr tanulónak. De vajon a vaskapuk, és a védővarázsok elegek e ahhoz hogy távol tartsák a hatalomra, és vérre éhes strigákat? Csatlakozz, és légy részese egy kis izgalomnak...
The Staff
Lissa
Rosemarie Hathaway Bxmjhrg4jnl0ojsolwb1
Rose
Rosemarie Hathaway Httzhage9i7i7ufuday1
Damien
Rosemarie Hathaway D23l17i50zw2y9mnh1wl
Legutóbbi témák
» Holdfényárnyék
Rosemarie Hathaway EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:56 pm by Vendég

» Hiányzásnapló
Rosemarie Hathaway EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:48 am by Lissa Dragomir

» Adrian Ivaskov - erőteljesen készülget
Rosemarie Hathaway EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:05 am by Adrian Ivaskov

» Dream Life in L.A.
Rosemarie Hathaway EmptyVas. Júl. 15, 2012 11:13 pm by Vendég

» Games Of Moon
Rosemarie Hathaway EmptyPént. Júl. 13, 2012 5:36 pm by Vendég

» Mortensen Akadémia
Rosemarie Hathaway EmptySzer. Jún. 20, 2012 3:49 am by Pandora de la Vega

» Angel and Demon
Rosemarie Hathaway EmptyKedd Jún. 19, 2012 11:07 pm by Vendég

» Prison-Éld az életed
Rosemarie Hathaway EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:41 pm by Vendég

» Diary of Darkness
Rosemarie Hathaway EmptyKedd Jún. 12, 2012 7:33 am by Vendég

Top posters
Lissa Dragomir
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Rose Hathaway
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Pandora de la Vega
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Damien Knight
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Lycoris de la Vega
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Alexandra Ivaskov
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Sebastian Santorski
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Luna Flatchere
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Tessa Ozera
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Carlie Young
Rosemarie Hathaway I_vote_lcapRosemarie Hathaway I_voting_barRosemarie Hathaway I_vote_rcap 
Most active topics
Szólánc
Asszociációs játék
Régi őrállás
Segítség, üldöznek! ~ Paparazzi demotiváló módra
Egyszer volt, hol nem volt...
A bűvös 23. oldal. ~ Egy elgondolkodtató idézet?!
Hiányzásnapló
Keresem a...
Rengeteg
Ötletek
Kiemelt társoldalaink
Rosemarie Hathaway Tlbanner2
free forum

free forum

free forum

free forum
Rosemarie Hathaway 2nhosqq

 

 Rosemarie Hathaway

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rose Hathaway
Admin/Dampyr
Admin/Dampyr
Rose Hathaway


Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Akadémia

Rosemarie Hathaway Empty
TémanyitásTárgy: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway EmptyHétf. Feb. 27, 2012 7:47 am

ROSEMARIE HATHAWAY

Rosemarie Hathaway Faye-secret-circle-11

Rosemarie Hathaway 184475y66x8elc3k
Rosemarie Hathaway 332548k4uqk50s99
Me


Teljes név: Rosemarie Hathaway
Becenév: Rose, Róza (Dimitrij), Kicsi Dampyr (Adrian)
Nem:
Születési hely/idő: Montana/1994. Március 26
Faj: Dampyr
Kor: 17
Tartózkodási hely: Akadémia

Rosemarie Hathaway 332548k4uqk50s99

Személyiség: A sulis hírnevem szerint egy rib@nc vagyok, aki minden második fiúval lefekszik. Tény és való hogy szeretek a fiúkkal flörtölni, mivel majdnem minden fiúnak felkeltem az érdeklődését. Szokásosan rengeteg olyan pletyka terjed el aminek semmilyen valóságalapja nincsen, ezek nagy részben azért történnek mert a természetem elég vad és lobbanékony. Sokszor megkapom - főleg a tanáraimtól - hogy neveletlen vagyok. Ezzel nem is vitatkozom mivel ez így igaz. Imádok a társaság középpontjában lenni. Imádok bulizni de mióta Lissával visszatérünk az akadémia területére leszoktam arról hogy minden második éjszaka kiszökjek a szobámból. Mindemellett a testőrségi elhivatottságomat semmi nem rombolhatja le. Ezek a téren imádom a maximumot nyújtani. A barátaimhoz végtelenül hűséges vagyok és mindent megteszek azért hogy nekik jó legyen. Az életemet is képes lennék értük odaadni. Bátor és vakmerő vagyok de egyszerűen lehetetlen arra bírni hogy egy bizonyos helyzetben ne tegyek semmit. Ahol tudok ott segítek főleg ha harcról van szó. Gyakran elveszem sziporkázó humoromat melynek segítségével gyakran jövök ki én győztesen a szócsatákból.

Kinézet: Hosszú,sötétbarna hajam van ami már-már feketének tűnik, hozzá illő sötét szemekkel. Sötétebb bőröm miatt az embereket a "sivatag hercegnőjére" emlékeztethetem. Mivel iskolánkban alig vannak Dampyr lányok ezért a sok Mora közül különösen kitűnök a domborulataim miatt is. Mondani sem kell hogy imádnak a fiúk. Tudom magamról hogy milyen szexi is vagyok. Leginkább a kihívó jellegű ruhadarabokat kedvelem melyek épp annyit mutatnak meg a testemből ami nem is sok, és nem is kevés. Sűrű hajamat általában leengedve hordom. Átlagos méretű lánynak tartom magam egy Dampyr nőhöz képest.

Amihez értek...: Amióta Dimitrij-el el kezdtünk edzeni kezdem újra a régi formámat hozni. Szóval értek a verekedéshez, testőrködéshez,titoktartáshoz,flörtöléshez,mások beoltásához

Amit szeretek:
Fegyverek, harcok, bulik, barátok és persze Dimitrij

Félelmek:
Hogy elveszítem a legjobb barátnőmet, meghal a férfi akit szeretek.

Amit nem szeretek:
Egyértelműen a pletykálkodást, az okoskodást.

Rosemarie Hathaway 184475y66x8elc3k
Rosemarie Hathaway 332548k4uqk50s99
My Story

Előtörténet: Amikor megszülettem az én híres,neves anyám Janine Hathaway az Akadémia "kezére" adott hogy gondoskodjanak rólam ők, és neveljenek fel. Alig jött el engem meglátogatni. Soha nem volt a közelemben amikor szükségem lett volna rá amit akkor nagyon bántam de mára-már ez az érzés változott és inkább gyűlölet fog el ha rá gondolok. Szóval csak megpróbáltam úgy felnőni hogy nem volt mellettem senki sem akire tudtam számítani de ezek a dolgok idővel megváltoztak. 5 éves voltam amikor az egyik tanár párba állított minket egy gyönyörű, szőke hajú Mora kislánnyal és az volt a feladatunk hogy betűzzük le a nevünket ami egyébként nagyon nehéz volt. Szóval hozzá vágtam egy könyvet a tanárhoz amit természetesen meg is bántam de határozottan megérte. Azóta Lissa a legjobb barátnőm lett. Mindent megosztottunk egymással és megvédtük a másikat. Elválaszthatatlanok voltunk. Ahogy nőttünk úgy jöttek a gondok. Minden ott kezdődött hogy Lissával és a családjával csúnya autóbalesetet szenvedtünk.Barátnőm szülei és bátyja meghalt. És én is. Hogy lehet hogy még mindig élek? Lissa tette. Miatta vagyok itt és járok fel s alá, az iskola trerületén. Valamilyen szuper bizarr képességgel visszahozott az életbe amitől én Lissa Árnyékcsókolta testőrévé váltam. Elég félemetes ez a dolog...legalábbis látszólag. Ezért is van az hogy csak nagyon kevés ember tud erről a dologról ahogyan a Kötelékünkről is. Ez meg a másik bizarr izé. Amikor Lissa visszahozott az életbe kialakult köztünk egy úgynevezett Kötelé mely segítségével bele tudok bújni Lissa elméjébe és képes vagyok látni a szemével, illetve érezni amit ő. Mindig tudom hogy merre jár. Ám nem biztos hogy nagyon szeretném érezni ahogy a bunkó pasijával smárol. Elég gáz mivel olyan mintha én smárolnék vele...szóval fúj. De ennek a képességnek köszönhetően nagy valószínűséggel én leszek Lissa testőre ha leérettségiztünk. Az egész marha jó lenne. A legjobb barátnőmre vigyáznék. Mivel meg van ez a képességünk ezért elég kicsi az esélye hogy képesek lennének elválasztani minket egymástol, és emiatt úgy tekintek rá mintha ,már most nekem kéne őt megvédenem. Ezért is szöktünk el Lissával az akadémia területéről. Érezte hogy nincsen itt biztonságban ráadásul ott volt még az örült Kharp tanárnő is aki folyamatosan azt mondogatta "Ne hagyd hogy használja. Tűnjetek el innen amíg még lehet." Szóval részben ezért is vittem el az akadémia területéről Lisát. Két évig az emberek között éltünk egy kollágiumban. Minden remekül ment mivel senki nem talált ránk. Legalábbis azonnal. Az egyik napon megjelent Dimitrij - életem szerelme - és egy pár testőr kíséretében visszavittek minket az akadémia területére. Folytathattam a anulást de volt egy két nagyon szigorú szabály ami csak rám vonatkozott. E mellett Belikov testőr (Dimitrij) leckéket adott aminek köszönhetően sikrült újra a régi formámat nyújtani. Ennek az egész edzés programnak csak egy hibája volt. Lehetőségem nyílt Dimitrijt kiismerni aminek elég pocsék vége lett. Beleszerettem és ő is belém. De nem lehetünk együtt. Nem csak a korkülömbség és a tanár-diák viszony a gond, hanem az is hogy majd később mindketten Lissa testőrei leszünk. Ez nem történhet meg mivel előfordulhat hogy Lissa helyett egymást védelmezzük ha választani kellene. Kicsit úgy érzem magam mintha egyenesen Verona városba csöppentem volna ahol én alakítom Júlia szerepét, Dimitrij pedig Rómeójét. Mi vagyunk az élő példa rá hogy tiltott szerelem igenis létezik.

Rosemarie Hathaway 184475y66x8elc3k
Rosemarie Hathaway 332548k4uqk50s99
Példa

-Gondolkoztam az éneklésen de végül nem.-Rázom a fejemet Cora kérdésére. 4 éve hogy ide jár.Ezzel választ is kaptam az egyik kérdésemre.Szóval egy tapasztalt színésznővel állok szemben.Kíváncsi vagyok hogy neki milyen lehetett az első pár napja itt. Valószínűleg nagyon bámultam a bokáját mivel éppen az imént közölte velem hogy látta.Na ennyit arról hogy mit illik és mit nem.Jobb ha felhagyok ezzel a dologgal mert nagyon nem megy ez nekem.Legközelebb maradok a szokásos,jól bevált módszernél...kimondom amit gondolok.Sokkal okosabb dolog mint egy óráig fogalmazni a gondolatot a fejemben.Cora sok mindent elmondott.Beleremegtem a bizarr történetbe amit mesélt a bokájáról.Nem lehet túl szívderítő érzés ha egy rabló üldöz, de még roszabb ha sérülést szenvedsz.Legalábbis én így gondolom.Azonban annál a résznél ahol az eleségéről mesélt előtörtek belőlem az emlékképek.Tudom milyen érzés.Amikor az a személy aratja le a dicsőséget akit nagyon utálsz.Hányszor megesett velem már ilyen. Elhessegetem a gondolatokat és újra a lányra összpontosítok.Nem tudom hogy mit mondjak erre a kérdésre.Én nem vagyok olyan profi mint ő.Júliát életemben nem játszottam.Mondjam az igazat?Volt néhány szerepem még a gimiben.A sulis darabokban gyakran alakítottam főszereplőt.De elég ez ide?Nem akarom hogy lenézzen.Hogy bárki is azt gondolja hogy nem vagyok jó színésznő.De valamit mondanom kellett.Miért hazudnék?19 éves vagyok.Csak nem lesz ez olyan nagy dolog…
-Még a gimiben játszottam főszerepet egy csomó darabban.Azt hiszem köztük volt a…Alice csodaországban és a szépség és a szörnyeteg.Hirtelen ennyi jut eszembe.-Válaszoltam teljesen őszintén.Megint emlékképek.Amikor a fiúról lekerűl a szörnyetegfej és egy helyes pasi áll előttem.Akit persze meg kell csókolnom,bár kicsit sem bánom.Vagy a vigyorgó macska a fán ami amúgy egy báb de nagyon hatásosan készítették el, és a festmény ami csodaországról készült.Az volt a hátér.
-Tudom nem valami nagy szám de eddig csak ennyit sikerült összehoznom.-Mondom egy vállrándítás kíséretében.-Te milynekben?-Kérdezem majd kényelmesen elhelyeszkedek a székben és elmosolyodom.Tuti hogy a leghíresebbekben.Hiszen gyönyörű,okos és tapasztalt.Hogy lehet nem neki adni a főszerepet?Eltekintek oldalra és a kétszárnyú ajtót bámulom.Még nagyon fel sem fedeztem az iskolát.Nem tudom hogy néz ki a többi tanterem és az udvar.Kíváncsi vagyok minden egyes részére.De még nincs itt az ideje hiszen órám van.Vagyis lesz.Visszatekintek Corára.
-Szép ez az iskola.Szeretsz itt lenni?-Kérdezem miközben kisöprök pár kósza hajtincset a szememből.
http://lifeinlosangeles.hungarianforum.com/
Vissza az elejére Go down
Lissa Dragomir
Admin/Mora
Admin/Mora
Lissa Dragomir


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Rosemarie Hathaway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosemarie Hathaway   Rosemarie Hathaway EmptyHétf. Feb. 27, 2012 10:04 am

Na, Rose... Bevallom úgy éreztem, mintha Mead egyik Vámpír-akadémia könyvéből idéztél volna. Nagyon jól leírtad az ET-det, a példáért pedig külön dicséret. Smile

Mondanám, hogy irány avatárt foglalni, de azt hiszem az már megtörtént. Úgyhogy irány a játéktér, és jó játékot -Rosemarie Hathaway Erpw01y3qpjso4jh22rt
Vissza az elejére Go down
https://vampir-akademia.hungarianforum.com
 
Rosemarie Hathaway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpír-Akadémia :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: