Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpír-Akadémia

KI TUDJA, MI VÁR RÁD, HA EGYSZER BELÉPSZ A KAPUJÁN.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Általános
Bemutatkozás
Luna Flatchere - készülget I85myujkguc6u575ve5a
Montana állam titokzatos erdeiben rémisztő dolgok leselkednek ránk. Az élőhalott gonosz vámpírok a strigák, kik vérre szomjaznak, az erdőket járják éjjel, hisz nappal nem mehetnek ki. Az emberek nem is sejtik, hogy ezek a strigák rájuk szomjaznak, és elvehetik az életüket kétféle módon is: megölhetik őket, vagy átváltoztathatják magukfajtává. A strigák azonban sokkal inkább szeretnék a morák vérét ontani, akik szintén vámpírok, de nem gonoszak. A morák nem tudják magukat megvédeni, úgyhogy a dampyrok testőrként szolgálnak nekik, és a strigákat ölik. Ez a bonyolult három vagy négyszög, azonban még mind semmi. Az erdő mélyén, teljesen kizárva a köztudatból, a Szent Vlagyimir Akadémia nyújt otthont néhány mora és dampyr tanulónak. De vajon a vaskapuk, és a védővarázsok elegek e ahhoz hogy távol tartsák a hatalomra, és vérre éhes strigákat? Csatlakozz, és légy részese egy kis izgalomnak...
The Staff
Lissa
Luna Flatchere - készülget Bxmjhrg4jnl0ojsolwb1
Rose
Luna Flatchere - készülget Httzhage9i7i7ufuday1
Damien
Luna Flatchere - készülget D23l17i50zw2y9mnh1wl
Legutóbbi témák
» Holdfényárnyék
Luna Flatchere - készülget EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:56 pm by Vendég

» Hiányzásnapló
Luna Flatchere - készülget EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:48 am by Lissa Dragomir

» Adrian Ivaskov - erőteljesen készülget
Luna Flatchere - készülget EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:05 am by Adrian Ivaskov

» Dream Life in L.A.
Luna Flatchere - készülget EmptyVas. Júl. 15, 2012 11:13 pm by Vendég

» Games Of Moon
Luna Flatchere - készülget EmptyPént. Júl. 13, 2012 5:36 pm by Vendég

» Mortensen Akadémia
Luna Flatchere - készülget EmptySzer. Jún. 20, 2012 3:49 am by Pandora de la Vega

» Angel and Demon
Luna Flatchere - készülget EmptyKedd Jún. 19, 2012 11:07 pm by Vendég

» Prison-Éld az életed
Luna Flatchere - készülget EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:41 pm by Vendég

» Diary of Darkness
Luna Flatchere - készülget EmptyKedd Jún. 12, 2012 7:33 am by Vendég

Top posters
Lissa Dragomir
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Rose Hathaway
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Pandora de la Vega
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Damien Knight
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Lycoris de la Vega
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Alexandra Ivaskov
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Sebastian Santorski
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Luna Flatchere
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Tessa Ozera
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Carlie Young
Luna Flatchere - készülget I_vote_lcapLuna Flatchere - készülget I_voting_barLuna Flatchere - készülget I_vote_rcap 
Most active topics
Szólánc
Asszociációs játék
Régi őrállás
Segítség, üldöznek! ~ Paparazzi demotiváló módra
Egyszer volt, hol nem volt...
A bűvös 23. oldal. ~ Egy elgondolkodtató idézet?!
Hiányzásnapló
Keresem a...
Rengeteg
Ötletek
Kiemelt társoldalaink
Luna Flatchere - készülget Tlbanner2
free forum

free forum

free forum

free forum
Luna Flatchere - készülget 2nhosqq

 

 Luna Flatchere - készülget

Go down 
SzerzőÜzenet
Luna Flatchere

Luna Flatchere


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Mar. 01.

Luna Flatchere - készülget Empty
TémanyitásTárgy: Luna Flatchere - készülget   Luna Flatchere - készülget EmptySzomb. Márc. 03, 2012 12:53 am

LUNA SOPHIA FLATCHERE

Luna Flatchere - készülget Tumblr_liw4nmW4Wm1qznfkso1_500

Luna Flatchere - készülget 184475y66x8elc3k
Luna Flatchere - készülget 332548k4uqk50s99
Me


Teljes név: Luna Flatchere
Becenév: Luna, Lulu
Nem:
Születési hely/idő: 1993. 10. 3/London, Anglia
Faj: Ember
Kor: 18
Tartózkodási hely: Akadémia


Luna Flatchere - készülget 332548k4uqk50s99

Személyiség: Fejtsd ki belső tulajdonságaidat pár mondatban. Ne címszavakban, hanem rendes mondatokban írd le.

Kinézet: Hogy hogyan nézel ki. Tudjuk, hogy ott a karakterkép de abból nem derül ki a magasságod, az alkatod. Úgyhogy tessék leírni szépen!

Amihez értek...: Talán hazudni?

Amit szeretek:
ide olyanokat írj amiket szeretsz.

Félelmek:
Mitől félsz? Legalább egyet írj, nem az oviban vagyunk hogy azt mondjuk: Én semmitől sem félek! (Razz)

Amit nem szeretek:
értelemszerűen ide azokat írd amiket nem szeretsz

Luna Flatchere - készülget 184475y66x8elc3k
Luna Flatchere - készülget 332548k4uqk50s99
My Story

Előtörténet: Írd le az életedet az elejétől a jelenedig. Szép, hosszú előtörténeteket várok, és nem csak egy összedobottat amit kedvtelenül írtál. Ha nincsen kedved megírni, akkor várj egy pár napot, és mindig írj hozzá egy keveset, néha többet. Csak ki ne fuss az időből.Smile

Luna Flatchere - készülget 184475y66x8elc3k
Luna Flatchere - készülget 332548k4uqk50s99
Példa

hozott példa

Kora reggel már talpon voltam, készen az indulásra. Azonban amikor a tekintetem a még midig édesen szundikáló Tomra tévedt, elbizonytalanodtam. Egyszerűen képtelen voltam felébreszteni, olyan nyugodtnak tűnt, ahogy csendben pihegett. Így hát letelepedtem az ágyacska szélére. Egyszerűen képtelen voltam nem megsimogatni, csak nagyon óvatosan a kis fejecskéjét, mikor mozgolódni kezdett hirtelen el is rántottam a kezem, de mindössze a másik oldalára fordult. Megszerettem volna várni míg felébred, de kezdett az óra mutatója vészesen a kilenc felé közeledni. Indulnunk kel. morgolódtam magamban. Lassan közelebb hajoltam a kis arcocskájához és apró puszikkal hitetettem be azt. Egy nyöszörgős "anya..." után fejecskéjét csak még beljebb fúrta a párnák közé, így kénytelen voltam vállát egy kicsit megrázogatni, mire álmosan dörzsölgetve a szemeit, de felült az ágyban.
- Megígérem holnap alhatsz amenyit akarsz, de most indulnunk kel. - mondtam miközben az ágyára terítetem frissen mosott ruhát. - Öltözz fel - feje búbjára a csókot nyomtam, majd a szomszéd szobába siettem, ahol még egyszer átnéztem a bőröndök tartalmát, hogy biztos legyek benne semmit sem felejtünk itthon. Épp mikor végeztem vele, talpacskák csapódtak a padlóhoz és energiabombaként robbanó Tom szalad végig az ebédlő-konyha részig. Mosolyogva, indultam a helyiségbe ahol már az asztalnál várt egy farkas éhes kisfiú.

A gyors reggeli után sietősen indultunk neki az útnak, ami nem volt veszélytelennek nevezhető. A Harmadik Körzetbe készültünk a szüleimhez, szerettem volna, ha végre a nagyszülők is megismerkednek az unokájukkal, és persze nem utolsó sorban azt reméltem, hogy talán vajmi kevés eséllyel, de talán visszaköltözhetek hozzájuk, és egy csöppnyi dolog visszatér a régi életemből, ami után titkon még mindig visszavártam.
A kerítést szemléltem, ami előtt a fiam meg állt és csak suttogva megkérdezte:
- Ezen át fogunk menni? - hát igen kissé tényleg lehetetlen váltakozásnak tűnt. Elsőre. Némán bólintottam, majd közelebb mentem hozzá.
- Nem ijedj meg, nem olyan nehéz. - néztem rá nagy mosollyal az arcomon, de persze ő csak bátran kihúzta magát. Tiszta apja. futott át az agyamon egy pillanatra a gondolat.
- Nem félek. - közben oda tessékeltem egy kisseb nyíláson a kerítésen, amit a különböző gazok és más növények takarásában állt. Nem volt valami mi nagy a lyuk, de én és a kis Tom gond nélkül átfértünk rajta. A táskákat gyorsan áttuszkoltam majd mikor egy árva lelket sem láttam arra lézengeni először a kisfiam majd én is át másztunk a másikoldalra. A nehezén már túl vagyunk. Gondoltam magamban, miközben lesöpörtem a sarat és földet a ruhánkról.

A séta a következő határvonalig gyorsan eltelt, hála a sok beszélgetésnek. Szinte be sem állt a szánk. Itt is ugyanazt végig csináltuk, mint az előzőnél, majd ezt még négy kerítésnél. Nem mondom kiadós séta volt, de meglehetősen élvezetes is.

Majd végre elérkeztünk a Harmadik Körzetbe, békeőrt meglepően keveset láttunk, talán valami megbeszélést hívtak össze? Nem foglalkoztatott különösebben ez a téma így hát az utcákon szinte futólépésben haladtam a jól ismert környékig ahol kissé lassítva, lépkedtem az ajtóhoz. Lélegzet visszafojtva vártam, hogy oda érjek a zöld ablakkeretes, szürkés színű házban. A kisfiam nem értette miért rohanunk, persze neki ez csak egy újabb körzet volt, de nekem ez volt az otthonom. A szívem olyan hevesen kalimpált, hogy megmertem volna esküdni rá, hogy Tom is jól hallja. „Kopp, kopp” két koppantás. A szívem a torkomban ugrált, meglehet, hogy Tom is észrevette menyire ideges vagyok, hiszen szabadon lévő kezembe csimpaszkodott. Mind ketten az ajtóra öszpontosíttunk.
Ami lassan kinyílt. Egy őszülő hajó asszony nyitott ajtót, egykor ragyogóan barna haja laza kottyban volt rögzítve fejetetejére, kedvesen csillogó barna szemeiben, a jó kedv még mindig ott csillogott. Nem lehetett már, csak az én anyukám. Köszönés, vagy bármi más nélkül vetettem karjaiba magát, aki alig egy másodpercre visszaölelt, majd határozott mozdulattal eltolt magától
Miért?
Arcára furcsa ridegség ült ki, amelyet még nem láttam ezelőtt.
- Anya én vagyok az… - kezdtem, de elakadtam a mondattal. Ennyire megbánthattam őket mikor elszöktem? Vagy valami egyéb oka is van a távolság tartásának? A pici Tom semmit nem értett ebből az egész jelenetből, a hátam mögé húzódott , védelmet adóan, nyúltam hátrébb utána, és meg simogattam apró fejecskéjét.
- Miért jöttél vissza? - kérdezte az apám aki az ajtóból figyelte az eseményeket.
- Mert szerettem volna, ha megismeritek az unokátokat. -gugultam Tom mellé, aki még mindig csak nagy szemeket meresztett az eseménynek. - Ők a nagy szüleid. - súgtam oda neki, mire felderült a kis arcocskája.
- Nem is tudtuk, hogy időközben megházasodtál. - vetett rám gúnyos pillantást Isabella aki időközben csatlakozott hozzánk.
- Mivel sosem tettem. - mondtam csendesen nyugodtan, miközben felemelkedtem, Tom mellől, de e kezét erősen szorítattam.
Itt szabadult el a teljes káosz. Éles mondatok repkedtek, szavak harsogtak, mint a menydörgés moraja. Kiderült szüleim nem igazán örülnek hazatérésemnek, sőt mi több kifejezetten ellenzik. Ugy éreztem legszívesebben kifutnék a világból. De ezt nem tehetem meg itt van nekem Tom, akire vigyáznom kel. Ő az én minden, a családom. De mikor könnyes szemekkel megfordultam ő már nem volt sehol. Kétségbeesetten kezdtem el rohanni, amerre a fiút sejtettem és benéztem minden lehetséges helyre ahol csak elbúljhatot. A szívem úgy zakatolt, mint a gőzmozdony, úgy is fujtattam, de sehol sem láttam.
Vissza az elejére Go down
 
Luna Flatchere - készülget
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adrian Ivaskov - erőteljesen készülget

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpír-Akadémia :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: