Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Üdvözletem kedves látogató! Véletlen lenne, hogy épp erre tévedtél? Nos, ez az a hely ahol nem létezik véletlen. Gyere, és éld át egy tinédzser korú mora, dampyr, vagy akár striga életét. Nem tudod, hogy azok mik? Az sem baj. Fajleírásainkból ezekre is fényt deríthetsz. Járt akadémiára, fedezd fel a világ sötétebbik oldalát, vagy élj csak emberként és találkozz a világ legfélelmetesebb vámpírjaival. Csak rajtad áll!
Vámpír-Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpír-Akadémia

KI TUDJA, MI VÁR RÁD, HA EGYSZER BELÉPSZ A KAPUJÁN.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Általános
Bemutatkozás
Scarlet de Luca I85myujkguc6u575ve5a
Montana állam titokzatos erdeiben rémisztő dolgok leselkednek ránk. Az élőhalott gonosz vámpírok a strigák, kik vérre szomjaznak, az erdőket járják éjjel, hisz nappal nem mehetnek ki. Az emberek nem is sejtik, hogy ezek a strigák rájuk szomjaznak, és elvehetik az életüket kétféle módon is: megölhetik őket, vagy átváltoztathatják magukfajtává. A strigák azonban sokkal inkább szeretnék a morák vérét ontani, akik szintén vámpírok, de nem gonoszak. A morák nem tudják magukat megvédeni, úgyhogy a dampyrok testőrként szolgálnak nekik, és a strigákat ölik. Ez a bonyolult három vagy négyszög, azonban még mind semmi. Az erdő mélyén, teljesen kizárva a köztudatból, a Szent Vlagyimir Akadémia nyújt otthont néhány mora és dampyr tanulónak. De vajon a vaskapuk, és a védővarázsok elegek e ahhoz hogy távol tartsák a hatalomra, és vérre éhes strigákat? Csatlakozz, és légy részese egy kis izgalomnak...
The Staff
Lissa
Scarlet de Luca Bxmjhrg4jnl0ojsolwb1
Rose
Scarlet de Luca Httzhage9i7i7ufuday1
Damien
Scarlet de Luca D23l17i50zw2y9mnh1wl
Legutóbbi témák
» Holdfényárnyék
Scarlet de Luca EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:56 pm by Vendég

» Hiányzásnapló
Scarlet de Luca EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:48 am by Lissa Dragomir

» Adrian Ivaskov - erőteljesen készülget
Scarlet de Luca EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:05 am by Adrian Ivaskov

» Dream Life in L.A.
Scarlet de Luca EmptyVas. Júl. 15, 2012 11:13 pm by Vendég

» Games Of Moon
Scarlet de Luca EmptyPént. Júl. 13, 2012 5:36 pm by Vendég

» Mortensen Akadémia
Scarlet de Luca EmptySzer. Jún. 20, 2012 3:49 am by Pandora de la Vega

» Angel and Demon
Scarlet de Luca EmptyKedd Jún. 19, 2012 11:07 pm by Vendég

» Prison-Éld az életed
Scarlet de Luca EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:41 pm by Vendég

» Diary of Darkness
Scarlet de Luca EmptyKedd Jún. 12, 2012 7:33 am by Vendég

Top posters
Lissa Dragomir
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Rose Hathaway
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Pandora de la Vega
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Damien Knight
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Lycoris de la Vega
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Alexandra Ivaskov
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Sebastian Santorski
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Luna Flatchere
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Tessa Ozera
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Carlie Young
Scarlet de Luca I_vote_lcapScarlet de Luca I_voting_barScarlet de Luca I_vote_rcap 
Most active topics
Szólánc
Asszociációs játék
Régi őrállás
Segítség, üldöznek! ~ Paparazzi demotiváló módra
Egyszer volt, hol nem volt...
A bűvös 23. oldal. ~ Egy elgondolkodtató idézet?!
Hiányzásnapló
Keresem a...
Rengeteg
Ötletek
Kiemelt társoldalaink
Scarlet de Luca Tlbanner2
free forum

free forum

free forum

free forum
Scarlet de Luca 2nhosqq

 

 Scarlet de Luca

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Scarlet de Luca
Striga
Striga
Scarlet de Luca


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Mar. 04.

Scarlet de Luca Empty
TémanyitásTárgy: Scarlet de Luca   Scarlet de Luca EmptyVas. Márc. 04, 2012 9:10 am

SCARLET ALEXANDRIA DE LUCA

Scarlet de Luca Tumblr_liztzrVshO1qc5nnao1_500

Scarlet de Luca 184475y66x8elc3k
Scarlet de Luca 332548k4uqk50s99
Me


Teljes név: Scarlet Alexandria de Luca
Becenév: Scar, Alex, Lexie
Nem:
Születési hely/idő: 1614. aug. 7. ~ Róma, Olaszország
Faj: Striga
Kor: 398, látszatra 24
Tartózkodási hely: Billings City

Scarlet de Luca 184475y66x8elc3k
Scarlet de Luca 332548k4uqk50s99

Személyiség: Akármit is állítanék, az előítéletek a strigákkal szemben megmaradnak. Pedig én nem vagyok olyan, mint a legtöbb fajtársam. Na jó... Az egyik énem olyan. De a másik tökéletes ellentéte ennek az előbbinek. Először azt hittem, hogy ez csak skizofrénia, de ahogy fejlődött az orvostudomány, rájöttem, hogy ez afféle disszociatív személyiségzavar lehet. Az egyik énem, Alexandria, kegyetlen, bár öngyilkos hajlamú dög, aki az egyik pillanatban még teszi neked a szépet, majd amint hátat fordítasz neki, rögtön hátba támad. Vérszomja megfékezhetetlen, de bármennyire is meglepő, nem ő a domináns fél. A domináns felem Scarlet, a valamennyivel szelídebb, bár nem éppen társaságkedvelő énem, aki valamilyen csodával határos módon uralkodik Alexandria vérszomján. A két fél nem tud egymás létezéséről, mégis egyféle egyensúlyt hoznak létre. Különálló emlékeik, szokásaik és viselkedésformáik vannak.

Kinézet: Szoborszerű arc, márvány hatású, sápadt bőr, nagyjából combközépig érő szőke haj. Röviden így tudnám leírni magam. A szemeim vérvörösek, helyenként arany áttűnésekkel, ha éppen Alexandria a domináns felem. Elég magas vagyok, de erre mindig rá szoktam segíteni valamilyen kifejezetten magas sarkú cipővel. Szoktam sminkelni magam, méghozzá elég kihívóan, ráadásul az öltözködésemmel is mindig felhívom magamra a figyelmet. A gardróbom az acélbetétes bakancstól kezdve a rózsaszín balettruháig mindent befogad, és megfelelő alkalom esetén mindent hordani is szoktam.

Amihez értek...: Scarlet - gitározás, éneklés, tánc, rajzolás, fegyverhasználat
Alexandria - gyilkolás, fegyverhasználat, mások agyára menni


Amit szeretek:
Scarlet - tánc, lovaglás, sportkocsik, cigi, alkohol
Alexandria - vér, vér és még egyszer vér, alkohol

Félelmek:
a haláltól... azt hiszem attól mindkét énem retteg

Amit nem szeretek:
Scarlet - eső, gyerekek, kutyák
Alexandria - morák, dampyrok, gyerekek, állatok... lényegében minden

Scarlet de Luca 184475y66x8elc3k
Scarlet de Luca 332548k4uqk50s99
My Story

Előtörténet: Nehéz elhinni, hogy voltak idők, amikor nem olyan voltam, amilyen. Jó hírű, bár nem főnemesi mora családba születtem. Szerető szülőkkel és odaadó testvérekkel áldott meg engem az ég, ehhez még a csodálatos, napfényes Olaszországgal. Mindenem megvolt, amire vágyhattam: szeretet, törődés, na meg a gazdagság. De már kiskoromban is nagyon telhetetlen voltam... Mindig a figyelem középpontjában akartam lenni, ami elég nehéz volt, tekintve, hogy két vér szerinti és négy örökbefogadott testvérem volt.
a szüleim befolyásos emberek voltak Rómában, és sikeresen titkolták azt is, hogy vámpírok. És ez nekem is sikerült volna, hacsak nem Castor. Ő az a fajta személy volt, akitől a szüleim óva intettek. Striga volt, és elképesztően jóképű. Ő vitt engem a rossz útra. Láttam, hogyan él, és irtóztam attól az életmódtól. Persze Castor is ellene volt annak, hogy olyan legyek, mint ő. Olyannak szeretett, amilyen voltam: ártatlan, odaadó, szerény. De amikor közölte velem, hogy elhagyja a várost, engem pedig nem visz magával, rájöttem, hogy csak akkor lehetek vele, ha én is striga leszek.
Magamtól tértem erre az útra. Csupán egy búcsúlevelet hagytam magam után, amiben leírtam, mit tervezek, és miért teszem azt, amit teszek. Nem közöltem velük, hova megyek. Igazából magam sem tudtam, hol keressem életem szerelmét. De az átváltozással együtt a személyiségem is megváltozott. A személyiségem két részre osztódott; a régi Scarlet mellé megérkezett Alexandria, a vérszomjas dög. Eleinte nem uralkodtam rajta, és a napjaim egyhangúan teltek: gyilkolás, vér, vér, gyilkolás. Aztán egy nap ráakadtam Castor nyomára. De ő akkor már egy másik nő társaságában lelte az örömét, nem volt rám szüksége. az agyamat elöntötte a vörös köd, nem vágytam semmi másra, csak az ő halálára. Bár ezt Scarlet nem akarta, Alexandria legyűrte őt, és megölte Castort.
Ezután a rosszabbik felem egyszerűen eltűnt. Tudtam, hogy ez csak illúzió, mert ott rejtőzködött valahol a lelkem mélyén, de igyekeztem úgy tenni, mintha nem létezne. Úgy akartam élni, mint a mora családom: békében, gyilkolás nélkül. De ez, ugyebár, lehetetlen...
A hosszú évszázadok múltak fölöttem, de nekem minden egyes nap olyan hosszú volt, mint egy egész élet. Hol a rosszabbik énemmel dacoltam, hol a vérszomjammal, míg végül megtanultam annyira uralkodni a két személyiségem fölött, hogy ne legyek közveszélyes. Újra elkezdtem emberek közé járni, úgy éreztem, visszatért belém az élet. Ami egy újabb illúzió volt. A holtak nem élnek. Bennem pedig még annyi élet sincs, mint egy döglött mókusban.
Most éppen Billings Cityben vagyok, a Szent Vlagyimir akadémia közelében, de hogy itt mihez kezdek majd magammal? Nem tudom. De ez majd idővel elválik...


Scarlet de Luca 184475y66x8elc3k
Scarlet de Luca 332548k4uqk50s99
Példa

- Félsz, Scarlet?
Castor hangja simogatott, mint a selyem. Mint mindig, most is a lovarda padlásán bújtunk el, hogy a szüleim ne találjanak ránk. Mindig is óvtak a strigáktól, így biztos vagyok abban, hogy ha megtudnák, hogy életem szerelme is közéjük tartozik, biztos megpróbálnák őt megölni.
- Melletted sosem félek. Bízok benned, mi amor.
Bár a félhomályban alig látom az arcát, biztos vagyok benne, hogy mosolyog. Tudatában vagyok annak, hogy ő striga, de biztos vagyok benne, hogy sosem bántana. Igaz, a lelkem egy része retteg tőle, de mindig is szerettem a veszélyt. Közelebb húzódok a strigához, és egy gyengéd csókot lehelek az ajkaira. Ő megremeg, majd eltol magától. Ugyanezzel a lendülettel feláll, és elhúzódik a padlás túlsó felére.
- Kérlek, Scarlet... Ne kísértsd a sorsod. Félek, hogy kárt tennék benned.
Felkelek a földről, és leporolom a ruhámat. Ha csak ez lenne a legrosszabb oldala annak, hogy egy strigát szeretek... De nem is kerülhetek közel hozzá, mert egyszerűen nem engedi. A kedvéért bármit megtennék, még akár a szüleimet is eladnám, de ő nem akarja. Már csak egy karnyújtásnyira van a cél... De az utolsó pillanatban mindig eltaszít magától.
Leülök az egyik szénabálára, és a tenyerembe temetem az arcomat. Annyira szeretném, hogy más legyen, de az élet nem kívánságműsor. Nekem ez a sors jutott, hogy egy strigáért dobogjon a szívem...
- Scarlet, te sírsz? Mi amor, kérlek...
Mire észbe kapok, már mellettem ül, és átkarol. az ujjai az egyik hajtincsemmel játszanak, miközben próbál megvigasztalni. De mindketten tudjuk, hogy csak egy dolog tenne engem igazán boldoggá: ha engedné, hogy közelebb kerüljek hozzá. De ezt a kívánságomat sosem fogja teljesíteni.
- Nem, Castor. Tudod nagyon jól, mivel tennél engem igazán boldoggá. Miért nem akarod nekem megadni azt, amire vágyok?
A vérvörös szemekben felvillan valami fura láng, amit hirtelen nem tudok hova tenni, de mire ezt jobban átgondolhatnám, már megint az a világfájdalmas arckifejezést ölti magára, amit mindig. Közelebb húzódik hozzám, keze végigsimít a nyakamon, kulcscsontomon, majd elindul még lejjebb. Ráharapok az alsó ajkamra és beletúrok a striga fekete hajába. Tudom, hogy meg fogom kapni azt, amit szeretnék. Kit érdekelnek a következmények...
Vissza az elejére Go down
Lissa Dragomir
Admin/Mora
Admin/Mora
Lissa Dragomir


Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Feb. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Scarlet de Luca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scarlet de Luca   Scarlet de Luca EmptyVas. Márc. 04, 2012 9:28 am

Kedves Scarlet!

Először is nagyon örülök az első strigának az oldalon. Remélem azért nem vagyok az étlapodon, de... mindegy.
Lényeg, hogy az előtörténetedben minden benne volt. Nem tudok belekötni semmibe, no nem mintha ez lenne a célom. Érdekes a mora - striga szerelem, és sajnálom, hogy mire feláldoztad életedet Castorért, ő már messze járt. Azért remélem jól érzed magadat a bőrödben.Wink
Oh, és majd el felejtettem, ez a kettős személyiség meg teljesen magával ragadott. Jobban ki sem lehetett volna fejezni egy striga jellemét. Very Happy
--------------------------------------------
Scarlet de Luca Erpw01y3qpjso4jh22rt Nyomás játszani, és ne felejts el avatart foglalni. Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampir-akademia.hungarianforum.com
 
Scarlet de Luca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpír-Akadémia :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: